Zatoka Braniewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • ZATOKA BRANIEWO 1997 POZDRAWIA
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Obóz w Ornecie-1
Ładowanie...

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 260
ogółem: 632 742

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

sponsor

  Poszukujemy sponsora !!
 
Dla zainteresowanych

 
Oferujemy:

- umieszczenie logotypu sponsora na strojach meczowych, dresach, torbach sportowych itp.;
 
- zamieszczenie reklamy oraz odnośnika do strony firmowej na witrynie internetowej naszej drużyny;
- nasza drużyna bierze udział w wielu turniejach na terenie całego kraju i odnosi wiele sukcesów,.


Piszą o naszej drużynie >>>>>>

Rok 2009

 

Rok 2009

Miejsce rozgrywek

Nazwa turnieju

Zdobyte miejsce

Uwagi

Gdynia

Arka Gdynia Cup

I

Udział 16 zespołów, m.in. Lech Poznań, Cracovia Kraków, Polonia Bytom, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Dunajec Nowy Sącz, Pogoń Szczecin, Salos Szczecin, Unia Swarzędz, OKS 1945 Olsztyn, KP Chemik Police

Reda

Jedynka Cup

III

Udział 19 zespołów, m.in. Jantar Pruszcz Gdański, Concordia Elbląg, Lechia Gdańsk, Olimpia Elbląg, UKS 1 Reda, S.A. Żmuda, Gedania Gdańsk, Bałtyk Gdynia, Olimpic Gdańsk, Zatoka Puck


Pruszcz Gdański

WARPAK Cup

I i V

Udział 16 zespołów, m.in. Olimpia Elbląg, Concoredia Elbląg, Jantar Pruszcz Gdański, Gedania Gdańsk, Bałtyk Gdynia, Zatoka Puck

Gdańsk

Złote Lwy Gdańskie

im. Tadeusza Duffeka

AKTS Cup

I

Udział 12 zespołów, m.in. OKS 1945 Olsztyn, UKS 1 Reda, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Salos Szczecin, KP Police, Olimpia Elbląg

Olsztyn

Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego rocznik 1997 i młodsi

I i VI

Udział 36 zespołów z województwa

Bydgoszcz

Finał I Ogólnopolskiego Turnieju Polcourt Orlik Cup 2009

II

Udział 16 zespołów, zwycięzców finałów wojewódzkich

Olsztyn

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego rocznik 1997 i młodsi

I

Udział 40 zespołów z województwa

Chmielno
XII 2009
SUNSPORT KASZUBY CUP 2009   IIIudział 11-zespołów
UKS 1 Reda, ARKA Gdynia, ZAWISZA Bydgoszcz, OKS 1945 Olsztyn, CONCORDIA  Elbląg, Bałtyk I i II Gdynia, MURKAM Przodkowo, ZS Chmielno, KAMIENICA Królewska
Gorzów Wlk.
XII 2009
Ogólnopolski turniej rocznik 1997IVUdział 10 drużyn
Kętrzyn
XII 2009
XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KĘTRZYNIVUdział 12 drużyn z województwa
Trąbki Wielkie XII 2009FOSFORY CUP 2009IUdział 28 drużyn z województw pomorskiego i warmińsko -mazurskiego

 

Ważne informacje

 

 

Reklama

Najnowsza galeria

29.08.2012-Stomil 97' Olsztyn- Zatoka
Ładowanie...

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Ankiety

Które miejsce zajmie Zatoka Braniewo w lidze wojewódzkiej ?

Wyniki

Brak danych.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów