Dla zainteresowanych

Oferujemy:

- umieszczenie logotypu sponsora na strojach meczowych, dresach, torbach sportowych itp.;

- zamieszczenie reklamy oraz odnośnika do strony firmowej na witrynie internetowej naszej drużyny;
- nasza drużyna bierze udział w wielu turniejach na terenie całego kraju i odnosi wiele sukcesów,.

Piszą o naszej drużynie >>>>>>

Aktualności

Wygrana z Mrągowią

• autor: zatoka1997, 2013-05-03 15:25

Cenne Zwycięstwo podopiecznych Stanisława Łukaszewicza nad Mrągowią Mrągowo (3:1)

Więcej po rozwinięciu newsa...

1 Maja odbył się mecz w Mrągowie z Miejscową Mrągowią...

Mecz nie należał do łatwych...

Od początku meczu Mrągowia dyktowała przebieg gry w 15 minucie to gospodarze strzlili jako pierwsi bramkę i było 0:1

W 38 minucie Lisowski ruszył lewą flanką , dośrodkował piłkę w pole karne i nie kryty Łacman wpisuje się na liste strzlców i mamy 1:1...

Do końca 1 połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie gra obu zespołów wyglądała podobnie Mrągowia atakowała Zatoka kontratakował... W 65 minucie po dobrej obronie naszych obrońców zaczeliśmy kontratak piłka trafiła pod nogi Dzierzkiewicza i mamy 2:1

W końcówce meczu nie brakowało kontrowersji ze strony sędziów tego wynikiem są trzy czerwone kartki w meczu.

W 83 minucie mieliśmy rewelacyjną sytuacje Bińkowski wyszedł sam na sam z bramkarzem Gospodarzy lecz on przd polem karnym wybronił strzał ręką i w konsekfencji otrzymał czerwoną kartke... Gołębiewski z 18 metrów strzałem nad murem umieścił piłkę w siatcę i wynik zakończył się wynikiem 3:1 dla ZATOKI

Następny mecz rozegramy 11 maja w Szczytnie z tamtejszą Redą...