Dla zainteresowanych

Oferujemy:

- umieszczenie logotypu sponsora na strojach meczowych, dresach, torbach sportowych itp.;

- zamieszczenie reklamy oraz odnośnika do strony firmowej na witrynie internetowej naszej drużyny;
- nasza drużyna bierze udział w wielu turniejach na terenie całego kraju i odnosi wiele sukcesów,.

Piszą o naszej drużynie >>>>>>

Aktualności

Posumowanie turnieju

• autor: zatoka1997, 2010-01-11 00:00
Zakończył się turniej DON BOSCO CUP rozegrany 8-9-10 stycznia w Szczecinie.
Drużyna Zatoka 1997 -trener Stanisław Łukaszewicz zajęła ostatecznie 6-miejsce.
O braku awansu do pierwszej czwórki zadecydowała porażka 1:2 z ostatnią drużyną w naszej grupie z Chemikiem Police, remis jak się później okazało dawał Zatoce prawo gry o 1-miejsce w turnieju.
Skład: Wojtek Strankowski, Igor Demko- Radek Bukacki, Daniel Emerle, Mateusz Gołębiewski, Łukasz Szabliński, Jonatan Łacman , Adaś Kapica, Bartek Budny, Adaś Wolak, Sebastian Dzierzkiewicz, Paweł Szczęch.
Za najlepszego zawodnika naszej drużyny został uznany Bartek Budny.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Wojtek Strankowski

Sobota 9.XII. 2010-01-11 -relacje ze strony internetowej organizatora turnieju

Mecze grupowe -ZATOKA BRANIEWO grała z SV TASMANIA Berlin 5:2

Zatoka  triumfatorzy sprzed dwóch lat po 20 sekundach prowadzili – Bartek Budny. Ten sam zawodnik minutę później podwyższył prowadzenie dla swojej drużyny. Niemcy bardzo szybko się otrząsnęli i zdobyli kontaktowego gola – Rüstem Dinc. Gra toczyła się bardzo szybko i obydwa zespoły walczyły o każdy centymetr parkietu. Jonatan Łacman powiększył przewagę gospodarzy. Potem wychodzącego bramkarza gości uprzedził Budny i było już 4:1. Kolejne trafienie dołożył Adam Wolak. Na otarcie łez dla gości z Niemiec równo z końcową syreną przepięknym strzałem w okienko popisał się Lorenzo Fortino.

W kolejnym pojedynku ZATOKA wygrywa  z SALOS-em 98 Szczecin-5:1 Młodsi zawodnicy dzielnie się bronili, ale szyki obronne przełamał Adam Kapica. SALOS niezrażony utrata bramki dalej konsekwentnie realizował założenia taktyczne trenera. I wtedy właśnie Bartek Budny trafił na 2:0. Jednak SALOS dopiero wtedy zabrał się za atak. Michał Felusiak wykończył dwójkową akcję z Adrianem Zacharewiczem i oglądaliśmy gola kontaktowego. Następnie Adam Wolak i Budny podwyższyli prowadzenie. Wolak ustalił też wynik spotkania.

ZATOKA – BŁĘKITNI Stargard Szcz. -3:0. Gospodarze, co rusz nękali golkipera gości. Adamowi Wolakowi udało się go pokonać już w drugiej minucie. W czwartej minucie mieliśmy pierwsza w turnieju karę indywidualną dla zawodnika ZATOKI za niesportowe zachowanie. Goście grali w przewadze przez minutę, ale nie z tego nie wyniknęło. Za to po powrocie czwartego zawodnika na parkiet gospodarze zdobyli drugą bramkę – Sebastian Dzierzkiewicz. Od Sebastiana chwilę później odbiła się piłka i wpadła do bramki. Pod koniec pojedynku BŁĘKITNI ponownie grali w przewadze, ale wynik się nie zmienił.

Szlagier  grupy„C. ZATOKA – POLONIA Bytom-1:2 Pierwsza akcja i od razu gol dla bytomian – Patryk Pośpiech. Druga akcja i znowu taka sama sytuacja, ale tym razem napastnik gości się pomylił. Dwie minuty później Bartek Budny trafił na 1:1. W siódmej minucie Daniel Sadowski pięknym podaniem z piętki między obrońcami gospodarzy obsłużył Pośpiecha, który tylko dopełnił formalności. 120 sekund przed końcem Budny trafił w słupek. POLONIA umiejętnie grała na czas i kradła cenne sekundy zawodnikom z Braniewa. No i się udało ekipie z Bytomia.

POGOŃ Szczecin
przegrała ZATOKĄ Braniewo 0:1. Obydwie drużyny skupiły się na obronie własnej bramki i zagęściły środek pola, gdzie była głównie toczona gra. ZATOKA więcej atakowała, ale jakichś klarownych sytuacji nie stworzyła, a jak już strzelała to swoim kunsztem bramkarskim popisywał się bramkarz gospodarzy. Jeden z zawodników Portowców wyleciał z boiska za brzydki faul. Bartek Budny przełamał w koocu świetna passę golkipera POGONI. Gospodarze próbowali coś ustrzelić, ale wszystkie strzały z dystansu nie trafiały celu. Goście umiejętnie grali na czas, w czym duży udział bramkarza ZATOKI i nie dali już sobie wydrzeć zwycięstwa.
Kolejny mecz. 0:0
W następnym meczu SALOS I, który wygrał do tej pory wszystkie mecze grał z ZATOKĄ. Obydwie ekipy miały już na swoim koncie po pierwszej kolejce po trzy punkty. Goście w czwartej minucie spotkania mieli doskonałą okazję na objęcie prowadzenia, ale minimalnie niecelnie ich napastnik uderzał głową po dośrodkowaniu kolegi z zespołu. SALOS mógł prowadzid po uderzeniu Kowalczyka i rykoszecie od obrooców, ale w porę zorientował się w sytuacji bramkarz gości. Potem ponownie próbował zawodnik Zatoki na, tym razem nad bramką. Okrasą spotkania były pojedynki Pedy z SALOS-u i Szablińskiego z ZATOKI. Później ujrzeliśmy akcję meczu, z pierwszej piłki pograli gospodarze, ale ostatnie słowo należało do golkipera gości – strzelał Kowalczyk. Trzy minuty przed koocem goście mieli rzut wolny za polem karnym gospodarzy, strzał obronił obrooca. W ostatniej minucie Matecki po rzucie rożnym niewiele chybił. Najciekawszy jak do tej pory pojedynek nie przyniósł rozstrzygnięcia, choć okazji nie brakowało.
Nasz ostatni mecz w grupie.
W kolejnym pojedynku CHEMIK Police pokonał ZATOKĘ 2:1. W drugiej minucie sytuacje sam na sam z bramkarzem mieli goście, ale fantastyczna interwencja uratowała CHEMIK, który od razu wyprowadził kontrę, w której miał szansę na gola, tym razem świetnie golkiper gości. Pierwszego gola strzeliła ZATOKA. Bartek Budny nad dwom obroocami z zegarmistrzowską precyzją uderzył w okienko, piłka jeszcze po drodze odbiła sie od słupka. CHEMIK rzucił się do odrabiania strat i miał do tego okazję, gdy jeden z zawodników ZATOKI został usunięty z boiska. Gospodarze wykorzystali sytuacje i wyrównali – Rafał Madkowski. Minutę przed koocem po faulu na Rafale CHEMIK miał rzut wolny, sam poszkodowany podszedł do piłki i wymierzył sprawiedliwośd. Goście już nie zdołali strzelić.
O tym, kto z naszej grupy awansuje do gier o miejsca 1-4 miał zadecydować ostatni mecz pomiędzy szczecińskimi zespołami faworytem i niepokonanym Salosem a Pogonią.
Remis lub wygrana Salosu dawała awans Zatoce.
Wygrała Pogoń 3:1 -
a więc została nam gra o miejsce V w turnieju,
O wyrównanej grze w tej grupie świadczy Tabela:

Drużyna L1 L2 L3 L4 pkt br m-ce
KP CHEMIK POLICE 0:4 2:1 3:3 4 5:8 IV (7-8)
SALOS I SZCZECIN 4:0 0:0 1:3 4 5:3 I (1-2)
ZATOKA BRANIEWO 1:2 0:0 1:0 4 2:2 III (5-6)
POGOŃ SZCZECIN 3:3 3:1 0:1 4 6:5 II (3-4)

Nasz ostatni mecz na turnieju.
W tym meczu trener Stanisław Łukaszewicz dał pograć zawodnikom, którzy do tej pory mniej występowali na boisku.
W pojedynku o V CONCORDIA Elbląg mierzyła się z ZATOKĄ Braniewo. Concordia podbudowanazwycięstwem nad Olimpią Elbląg  w poprzednim spotkaniu bardzo dobrze rozpoczęla, oddając dwa strzały. Swoją szansę mieli też goście. CONCORDIA w końcu dopięła swego, Strankowskiego pokonał z bliska Dawid Załucki. W dziewiątej minucie bramkarz goście świetnie obronił strzał Tomasza Nawotki, ale niestety dla gości na piłkę nabiegł obrońca i było 2:0.
Finały - o m-ca 1-8