|
|||
dzisiaj: 62, wczoraj: 53
ogółem: 971 008
statystyki szczegółowe
Poszukujemy sponsora !!
Dla zainteresowanych
Oferujemy:
- umieszczenie logotypu sponsora na strojach meczowych, dresach, torbach sportowych itp.;
- zamieszczenie reklamy oraz odnośnika do strony firmowej na witrynie internetowej naszej drużyny;
- nasza drużyna bierze udział w wielu turniejach na terenie całego kraju i odnosi wiele sukcesów,.
Piszą o naszej drużynie >>>>>>
ZINA CUP 2011
SYSTEM ROZGRYWEK:
ELIMINACJE : cztery grupy A , B ,C, D po pięć zespołów w grupach ,, każdy z każdym ’’
FAZA FINAŁOWA : pierwsze 4 zespoły z grup eliminacyjnych rozgrywają mecze o miejsca 1-16 systemem pucharowym / 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i mecze finałowe o miejsca, piąte zespoły z grup rozgrywają mecze o miejsca 17-20 systemem pucharowym / półfinały i mecze finałowe o miejsca .
PODZIAŁ NA GRUPY ELIMINACYJNE
A 1 | UKS 1 REDA |
A 2 | UKS SKÓRZEWO |
A 3 | ELANA TORUŃ |
A 4 | KS WESOŁA WARSZAWA |
A 5 | SMS SŁUPSK |
B 1 | OLIMPIA ELBLĄG |
B 2 | UKS CISOWA GDYNIA |
B 3 | KS GNIEZNO |
B 4 | LECHIA GDAŃSK |
B 5 | RONA EŁK |
C 1 | ZATOKA BRANIEWO |
C 2 | BAŁTYK GDYNIA |
C 3 | CONCORDIA ELBLĄG |
C 4 | WARMIA OLSZTYN |
C 5 | UKS JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI |
D 1 | UKS 1 REDA II |
D 2 | OKS OLSZTYN |
D 3 | OLIMPIC GDAŃSK |
D 4 | GEDANIA GDAŃSK |
D 5 | GRYF SŁUPSK |
Nasze mecze:
25 | 14.00 | UKS 1 REDA II – OKS OLSZTYN |
26 | 14.15 | GEDANIA GDAŃSK - GRYF SŁUPSK |
27 | 14.30 | JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI - WARMIA OLSZTYN |
28 | 14.45 | ZATOKA BRANIEWO - CONCORDIA ELBLĄG |
29 | 15.00 | UKS 1 REDA II - OLIMPIC GDAŃSK |
30 | 15.15 | OKS OLSZTYN - GEDANIA GDAŃSK |
31 | 15.30 | JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI - BAŁTYK GDYNIA |
32 | 15.45 | WARMIA OLSZTYN - ZATOKA BRANIEWO |
33 | 16.00 | GRYF SŁUPSK - OLIMPIC GDAŃSK |
34 | 16.15 | UKS 1 REDA II - GEDANIA GDAŃSK |
35 | 16.30 | CONCORDIA ELBLĄG - BAŁTYK GDYNIA |
36 | 16.45 | JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI - ZATOKA BRANIEWO |
37 | 17.00 | OKS OLSZTYN - GRYF SŁUPSK |
38 | 17.15 | GEDANIA GDAŃSK - OLIMPIC GDAŃSK |
39 | 17.30 | WARMIA OLSZTYN - CONCORDIA ELBLĄG |
40 | 17.45 | ZATOKA BRANIEWO - BAŁTYK GDYNIA |
41 | 18.00 | UKS 1 REDA II - GRYF SŁUPSK |
42 | 18.15 | OKS OLSZTYN - OLIMPIC GDAŃSK |
43 | 18.30 | JANTAR PRUSZCZ GDAŃSKI - CONCORDIA ELBLĄG |
44 | 18.45 | WARMIA OLSZTYN - BAŁTYK GDYNIA |
Panowie z Drużyny widzicie kogo mamy w grupie Concordia Wiecie o co chodzi ; ) Wojna !!
Kto wygra? Zatoka.Kto Bedzie pogrążony? Wojtuś
oj concordie mamy Wojtek szykuj się hehe
A jakk Szykuj sięę ;DD !!! hehehhee
Ciekawe te komentarze, dobrze, że gracie I mecz po naszych meczach, chyba sobie zostaniemy i zobaczymy czy to będa tylko słowa :-) Tak poza tym, kto zmienia barwy na moje ?? Bo nie wiem czy organizować dodatkowe miejsca na obozie w Kołobrzegu :-) A w Olimpii idzie na lepsze i to w calej organizacji ( miejmy nadzieję)
concordia przegra bo ich 2 najlepszych nie jedzie na turniej
Do ~kierownika Olimpia97 - proponuję zmienić barwy na Zatokę!
Kierowniku.Jaki byl wynik na jesien?Jaki?Jaki? powtorze pan
ee jutro wygracie 111;0z wierciolami
jakieś info z turnieju ?
zatoka w grupie zajeła 2 miejsce wynik z concordią 1:1... w ćwierć finale zatoka uległa 3:0 z:
Oks olsztyn... Faforytami turnieju są 1 reda... oks olsztyn... i concordia wierciny
sorry pomyłka zatoka przegrała 3:2 a nie 3:0 ... Wszystkie wyniki i info uks1reda97.futbolowo.pl/uks1reda97/news, 760904,wyniki-z-turnieju-zina-cup-w-redz ie.html
|
|
Najbliższa kolejka 1 |
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów |